Результати конкурсу «Міс Україна Всесвіт»
30.10.2019
img

Ми довго чекали на цю подію і ось, минулого четверга, 24 жовтня, у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал національного конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт 2019». Вечір видався насиченим подіями, неймовірною красою, атмосферою свята та найвідомішими гостями зі всієї України. Звичайно, BaByliss не міг обійти стороною подію такого масштабу. 

За допомогою наших девайсів, професійні стилісти творили справжнє диво. Кожна зачіска, кожен образ було детально продумано до найдрібніших деталей. І, нарешті, тяжка щоденна робота кожної учасниці над собою, в підсумку дали свій результат.

Головною переможницею вечора стала Анастасія Суббота, що здобула почесний титул «Міс Україна Всесвіт» та поїде представляти Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт 2019». Але це ще не все. Одну зі спеціальних нагород виграла Марина Володіна, що стала почесною «Міс BaByliss». 

Це був неймовірний, хвилюючий вечір, який нікого не залишив байдужим. Чудова атмосфера, яскраві посмішки. Ми дуже раді, що нам пощастило домогтися такого результату разом з учасницями. Чекайте на нас наступного року!