BaByliss на SUMMER WEEKEND
24.07.2019
img

SUMMER WEEKEND — одна з головних фешн-подій літа з 16 по 18 липня проходила на березі Чорного моря. BaByliss в цьому році виступали в якості партнерів заходу, і підготували спеціальну фотозону для відвідувачів в стилі бекстейдж, а також кілька приємних подарунків для учасників. Поспішаємо розповісти вам побільше.

Ювілейний п'ятий SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day 2019 пройшов у Maristella Marine Residence на березі Чорного моря. Цей проект — не просто модний показ. Він покликаний показати і розповісти українцям про всі сучасні тенденції в фешн-індустрії, а також розповісти про світові модні тренди.

За три дні на SUMMER WEEKEND були показані останні колекції повсякденного легкого одягу, спортивних купальників, а також вечірніх суконь. Також було презентовано колекції нижньої білизни та аксесуарів. Цього року дизайнери одягу віддавали більшу перевагу легким та натуральним тканинам.

Наша фотозона в стилі бекстейдж мала просто шалений успіх у гостей заходу. Крім цього, ми підвели підсумки конкурсу за хештегом і вручили подарунки двом учасницям, які отримали фен 6614DE і вирівнювач ST495E.

Це були дні, насичені виключно красою і позитивними емоціями. Чекаємо вас в наступному році!